Bahçelievler Mah. Çayçiçeği Sk. No:9 Bahçelievler/İST 0212 442 4222
Add the Social icons widget (Jetpack) here — Instructions
Süreklilik İçin Zamanında Destek
info@nedsabilisim.com

Telefon Santralleri

Ana sayfa Hizmetlerimiz Telefon Santralleri

Telefon santralleri günümüzde ki firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi yapmak için tercih edilen santral türüdür. Telefon kablolarının bağlanmasıyla birçok telefon arasında ücretsiz iletişime olanak tanıyabiliriz. IP Santraller ile internetin olduğu her yer ofisinizdir. Her yerden ofisteki iş arkadaşlarınızla ücretsiz görüşme sağlayabilirsiniz. 

Santralleri bir kere alarak ömür boyu kullanırsınız. Kapasitenin yetersiz olduğu durumlarda yeni bir santral almadan var olan santralinize ek kart takarak kapasiteyi arttırabilirsiniz. Uzman ekibimizle firmanıza uygun santral tipini belirleyerek gereksiz harcamalardan kaçınmış olursunuz.

Santral sistemlerinde sesli robot ile  karşılama mesajlarınızı arayanları yönlendirebilir, gerektiğinde iç-dış hat yönlendirmeleri yapabilir, istediğiniz dahili numaralara yetki verme işlemi yapabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Bilgi Talebi

Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin

Merak ettikleriniz mi var? Pazartesi-Cumartesi arası 08:00-18:00 arasında 02124424222 numaralı telefondan arayarak veya aşağıdaki iletişim formundan istediklerinizi öğrenebilir, yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

İletişim Formu