Bahçelievler Mah. Çayçiçeği Sk. No:9 Bahçelievler/İST 0212 442 4222
Add the Social icons widget (Jetpack) here — Instructions
Süreklilik İçin Zamanında Destek
info@nedsabilisim.com

Bosch Hırsız Alarm Sistemleri

Ana sayfa Destek Bosch Hırsız Alarm Sistemleri

Amax Panel Programlama Yazılımı: İndirmek İçin Tıklayın

Yakında Eklenecek

1-)Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Mevcut Şifreniz + 55# + Yeni Şifreniz + # formatını kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Örneğin 2580 şifresini 1234 olarak değiştireceksek tuş takımında “258055#1234#” yazarak değiştirmiş oluruz.

2-) Başkası İçin Şifre Vermek İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

Şifreniz + 54# + KullanıcıNumarası(00-99)# + 2#01## + KullanıcınınAlmakİstediğiŞifre# +## formatında yeni kullanıcı ekleyebilir ve şifre verebilirsiniz. Örneğin sizin şifreniz 2580 olsun, sisteme 1234 şifreli 3.kullanıcı eklemek istiyorsunuz. Tuş Takımında “258054#03#2#01##1234###” yazarak işlemi gerçekleştiririz.

3-)Evdeki/Kurumdaki Çalışanıma Şifre Vermeden Alarmı Kurup Gitmesi İçin Ne Yapabilirim?

Çalışanınızdan çıkarken tuş takımından “#” tuşuna kurulum sesini duyana kadar basmasını isteyiniz. Panel şifre girmeden kurulmuş olacaktır.

4-)Tuş Takımından Aralıklarla Bip Sesi Geliyor ve Ünlem İşareti/Fiş Sembolü Yanıp Sönüyor. Ne Yapabilirim?

Bu durumda sistemde arıza meydana gelmiş demektir. Şifreniz + 21# tuşlayarak arızanın kodunu ögreniniz ve teknik ekibimizle iletişime geçip arıza kodunu paylaşınız. Fiş sembolü yanıp sönüyorsa sisteme giden elektrik kesilmiş, sistem aküler üzerinden çalışıyor demektir.

5-)Sistemde Arızalı Sensör/sensörler Var, Sistem Hareket Olarak Algıladığı İçin Alarmı Kuramıyorum. Alarmı Nasıl Kurabilirim?

Sistemde arızalı sensör varsa ve sürekli hareket var gibi gösteriyorsa o bölgedeki sensörü alarmı kurabilmek için tek seferliğine iptal edilir(bypass). Bunu yapabilmek için  tuş takımından Şifreniz + 31# + bölgenumarası* varsadiğerbölgenumarası*# tuşlanarak bölge bypass edilir ve alarmı kurabilirsiniz. Örneğin şifreniz 2580 olsun ve 5-6-7 numaralı bölgelerden hareket olmadığı halde uyarı geliyor alarmı kuramıyorsunuz. Bu durumda 258031#05*06*07*# tuşlayın. Ardından normal şifrenizi tuşlayarak paneli kurabilirsiniz. Unutmayın bypass edilen bölge hareket algılasa da alarm vermez en kısa sürede teknik ekibimizle iletişime geçiniz.

6-) Gün İçinde Ofisin Kapısı  Açıldığında Tuş Takımından Zil Sesi Gelsin İstiyorum. Nasıl Yapabilirim?

Bu tip bir özellik için panel mühendislik şifresinin bilinmesi gerekir. Şifreyle istediğiniz özellik aktif edilmelidir. Bu özellik aktif edildirse kapı açıldığında tuş takımından kapının açıldığını anlamanız için bildirim sesi gelir. Mühendislik şifrenizi biliyorsanız; MühendislikŞifresi + 958# + 1048# 2*# 960# MühendislikŞifresi 6# tuşlanmalıdır.

7-)Hırsızlar Alarm Sistemini Zorla Devre Dışı Bırakmamı İstiyor. Bu Durumda Ne Yapabilirim?

Haber alma merkezine bağlı bir alarm sisteminiz varsa Şifreniz + 0 + # tuşuna basarak alarmı devre dışı bırakınız. Panel arka planda haber alma merkezine sessiz alarm göndererek sizin tehlikede olduğunuzu bildirecektir. Haber alma merkezinde ki çalışanlar sizin adınıza kolluk kuvvetlerini arayacaklardır. 

8-)Hangi Bölgeden Alarm Geldiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Alarm geldikten sonra sisteminizi tekrardan kurmadıysanız alarm gelen bölgelerin numarası LCD ekranda alarm gelen bölgelerin numarası yanıp söner.Eğer alarmı daha sonra kurduysanız Şifreniz + 5# tuşuna basarak son 254 sistem olayını görebilirsiniz. Bu olay geçmişini Şifreniz + 6# tuşuna basarak ekrandaki yanıp sönen bölge numarasını ve olay geçmişini temizler. 

Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin

Merak ettikleriniz mi var? Pazartesi-Cumartesi arası 08:00-18:00 arasında 02124424222 numaralı telefondan arayarak veya aşağıdaki iletişim formundan istediklerinizi öğrenebilir, yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

İletişim Formu