Bahçelievler Mah. Çayçiçeği Sk. No:9 Bahçelievler/İST 0212 442 4222
Add the Social icons widget (Jetpack) here — Instructions
Süreklilik İçin Zamanında Destek
info@nedsabilisim.com

Network Altyapı Sistemleri

Ana sayfa Hizmetlerimiz Network Altyapı Sistemleri

Ağ Netwok sistemlerinin süratli ve problemsiz çalışabilmesi için, kablolama altyapısının sıhhatli kurulmuş olması zorunludur. Network sistemlerinde, kablolama alt yapısı kadar uzun süreli kullanılan başka hiç bir arabirim yoktur. Bu denli ehemmiyetli olan kablolama alt yapısı, müesseselerin toplam network yatırımlarının %2’sini oluşturmasına karşın, karşılaştığımız network problemlerinin %80’ini ise, kusurlu planlanmış ve mühendislik standartlarına uyulmadan yapılan kablolama sistemleri oluşturmaktadır.

Yapısal kablolama sistemlerinin hazırlanmasının esas sebebi, network sisteminin problemsiz olarak gelişmesini sağlamaktır. Bu sebeple, kablolama alt yapısı oluşturulurken doğru bir tasarım ve projelendirme yapılmalı, nitelikli emekçilik ve malzeme kullanılmalı, standartlara uygun olarak test, etiketleme ve belgeleme yapılarak, senelerce kullanılmalıdır.

Ücretsiz Keşif ve Bilgi Talebi

Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin

Merak ettikleriniz mi var? Pazartesi-Cumartesi arası 08:00-18:00 arasında 02124424222 numaralı telefondan arayarak veya aşağıdaki iletişim formundan istediklerinizi öğrenebilir, yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

İletişim Formu