Bahçelievler Mah. Çayçiçeği Sk. No:9 Bahçelievler/İST 0212 442 4222
Add the Social icons widget (Jetpack) here — Instructions
Süreklilik İçin Zamanında Destek
info@nedsabilisim.com

Güvenlik Kameraları

İster iş yeriniz ister eviniz olsun; her türlü ortamda etraf koşullarına karşı dayanıklı ve güvenli çözüm üreten kamera sistemleri, uygun ücretleri ve kaliteli yapıları ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak can ve mal güvenliğinizi savunmaktadırlar. Montaj öncesi uzman teknik ekip tarafından yapılan bulgu çalışmaları ile istediğiniz alanlar ölü noktalar kalmayacak şekilde savunma ve izleme altına alınmaktadır.

Mağazalarda hırsızları ve dürüst olmayan çalışanları izlemek, asılsız kaza iddialarına karşı kanıt toplamak ve birbirinden yüzlerce kilometre uzaklıkta olabilen mağazaları tek bir ekranda gözlemlemek için ideal çözümlerdir. IP ve Analog sistemler fark etmeksizin sabit ip ek ücret ödemeden internet üzeriden telefon,tablet ve bilgisayarlardan dünyanın her yerinden izleyebilirsiniz.

 

Ücretsiz Keşif ve Bilgi Talebi

Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin

Merak ettikleriniz mi var? Pazartesi-Cumartesi arası 08:00-18:00 arasında 02124424222 numaralı telefondan arayarak veya aşağıdaki iletişim formundan istediklerinizi öğrenebilir, yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

İletişim Formu